Hakkımızda
ANASAYFA » Hakkımızda » Hakkımızda

Şirket Profilimiz;
Temelleri 1982 yılında Kadri Dumlu tarafından İzmir Çankaya'da Kollektif Şirket olarak atılan Gemler Elektrik, elektrik ve aydınlatma sektöründe sūrekli ve baş döndüren bir hızla gelişim ve değişimini sürdürmektedir. Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işleri halen İzmir Yenişehirdeki ana binamızdan yürütülmektedir. 2008 yılından itibaren faaliyetlerini Anonim Şirket olarak sürdüren şirket lojistik faaliyetlerini 2012 yılında İzmir Menderes itob bölgesinde 2500 m2 kapalı alanlı tesisi bünyesine katarak buradan yürütmektedir. Bu sürekli gelişim ve değişim yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü, analizci, çağın gerekleri ve her gün değişen ve gelişen teknoloji ve gereksinimlerin farkında olan, piyasa algıları açık anlayışı ve bu parelelde oluşturulan kadrolaşmanın sonucudur.

Gemler Elektrik; elektrik ve aydınlatma sektöründe değişimlerin, algıların, ihtiyaçların ve görsel ve kalite anlamında modern dizaynların, pazar taleplerinin farkında olan yönetim anlayışı sayesinde kısa sürede pazarın seçkin markaları arasında hak ettiği yeri almıştır. Ürün yelpazesinin tamamı uluslararası kalite standartlarında CE, ISO 9001-9002 ....sertifikalarına sahiptir.

Şirketimiz mevcudu çok iyi analiz ederek, potansiyelinin farkında ve geleceği gören yapısı ile tasarımdan kaliteye, pazarlamaya, pazarlama sonrası malının arkasında, hizmette müşteri memnuniyeti odaklı, yeni pazarlara ulaşmak için çalışan ve sektöründe Türkiye Ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan bir şirkettir.

MİSYONUMUZ ;Müşterilerinin istek ve beklentilerine istikrar ve güvenle cevap vermeyi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve kalite anlayışı ile deneyimli kadrosu sayesinde sorunlara derhal müdahale ederek ortadan kaldırmayı, değişim, gelişim ve gereksinimlerin takipçisi, ve uygulayıcısı, rekabette üstünlüğü, dürüstlük, güvenirlilik, akılcılık, tecih edilen markalar arasında olmayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ ;Ülkemize ve gelecekte dünya ülkelerine, günümüzün ve geleceğin elektrik ve aydınlatma teknolojilerini sunmak ve aktarmak, son ve modern teknolojik ürünleri müşteri beklentileri ile tanıştırmak, değişim gelişim ve farklılığımız konusunda farkındalık yaratarak farkı farkettirmek, dinamizmin bir dişlisi olmak, piyasa lideri olarak rekabette diğer firmaların öncüsü olmaktır.